Exekuce a oddlužení

Exekuce nemovitostí

Dostali jste se do situace, kdy máte tolik dluhů, že je nestíháte nebo zkrátka nemůžete spláce? Tato situace je jen počátek začínajících potíží.

Dalším stádiem pak může být celkově zadlužení Vaší osoby, Vaší nemovitosti a bohužel i exekuce nemovitostí nebo movitého majetku.

Ve fázi, kdy přistoupíte na řešení krytí dluhů pořízením dalších dluhů, často od podvodných institucí nebo soukromníků, je situace doslova kritická a žádá si okamžitý zásah odborníků, protože pak často výše splátek převýší výši příjmů. Dostanete se do dluhové pasti, ze které se velmi obtížně dostává bez cizí pomoci.

Umíme ale vyřešit všechny podobné situace. Společně se pokusíme dohledat všechny Vaše dlužné částky a zhodnotíme Vaši schopnost splácet. Jsme ochotni jednat přímo s věřiteli popřípadě přímo s exekutorem pro rychlé řešení Vaší exekuce nemovitostí nebo jiného majetku. Pokud tedy řešíte potíže s dluhy a to hlavně s těmi, které jsou uvaleny na nemovitosti, obraťte se na nás prostřednictvím nezávazného kontaktního formuláře.

Vyřešení exekuce nemovitostí a jiného majetku  je v případě, že nemáte dostatek vlastních financí velmi obtížné. Jsou Vám zablokovány veškeré disponabilní prostředky a většinou je i prodej nemovitosti téměř nemožný.

Vlastníte zadluženou nemovitost? Pak to znamená, že je Váš dům, byt či pozemek zastaven vůči Vašim dluhům. Máme řešení i pro Vás a Vaši nemovitost jsme schopni vykoupit za výhodných podmínek.

 

SEO na míru pro web Mam-exekuci.cz technicky zajišťuje Webdevel s.r.o.